Çarşamba , Kasım 13 2019
Anasayfa / DONANIM / Yeni Mac Pro 19 Aralık’ta Satışa Sunuldu.

Yeni Mac Pro 19 Aralık’ta Satışa Sunuldu.

Apple’ın WWDC 2013′te görücüye çıkardığı ve tasarımıyla dikkat çeken masaüstü bilgisayarı yeni Mac Pro, 19 Aralık tarihinde satışa sunuluyor.

Farklı tasarımı, alüminyum kasası ve siyah rengi ile dikkat çekmeyi başaran yeni Mac Pro’nun 4,6,8 ya da 12 çekirdekli Turbo Boost teknolojisi sayesinde 3.9 GHz hızına kadar Intel Xeon işlemci seçenekleri yer alıyor.

yeni-mac-profatihb

3.7 GHz dört çekirdekli Intel Xeon E5 işlemci, 12 GB 1866 Mhz DDR3 ECC bellek gibi teknik özelliklere sahip olan model, kısa bir süre sonra Apple Türkiye Online Mağazası’ndan da sipariş edilebilir durumda olacak. Türkiye mağazasındaki fiyatı ise 7998 TL. Yeni Mac Pro’nun 6 çekirdekli ve 16 GB RAM gibi daha yüksek özelliklere sahip olan gelişmiş versiyonu ise 10.599 TL.

Teknik özellikleri ve farklı tasarımıyla yeni Mac Pro’nun Apple Türkiye Online Mağaza‘sından da sipariş edilebilir durumda olması bekleniyor.

Hakkında Fatih BALKAN

2004 yılında kurulan PlatinMarket'in kurucu ortağı. Gerçek genç girişimci. 12 yıldır e-ticaret yazılımları üreten PlatinMarket'te Genel Müdürlük görevini yapmaktadır.

Öneri

Tesla Motors Tüm Patentlerini Kullanıma Açıyor.

Tesla Motors’un CEO’su Elon Musk, (rakipleri de dâhil) isteyen herkesin Tesla’nın elektrikli motor teknolojisini kullanabileceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir