Salı , Eylül 17 2019
Anasayfa / DONANIM / Samsung Galaxy S5 ve Galaxy Gear 2 ile ilgili son gelişmeler

Samsung Galaxy S5 ve Galaxy Gear 2 ile ilgili son gelişmeler

Samsung’un yeni amiral gemi modeli olması beklenen Samsung Galaxy S5 ve akıllı saatinin yeni modeli olacak olan Galaxy Gear 2 ile ilgili yeni gelişmeler var.

Galaxy S5 ile ilgili gelen son haberlere ve Samsung’un Bloomberg’e yaptığı açıklamalara göre Samsung’un bu yeni modeli, Nisan ayında satışa sunulacak. Belirtilene göre Samsung, Apple’ın iPhone 5S’te kullanmış olduğu Touch ID’ye rakip olarak Galaxy S5′te yer vermek üzere farklı bir teknoloji kullanacak.

Samsung üst düzey yöneticilerinden Lee Young-Hee, Samsung’un giyilebilir teknolojilere adımını attığı akıllı saati Galaxy Gear’ın yeni versiyonunun da Galaxy S5 ile birlikte satışa sunulacağını ve ilk modele oranla daha gelişmiş özellikler barındıracağını söyledi.

Galaxy Gear 2′nin tasarım olarak da değişiklikler içereceğini belirten Lee Young-Hee, 2014′ün ikinci yarısında satışa sunulacak olan Galaxy Note 4′ün de farklı açılardan görmeye imkân sağlayan üç taraflı ekrana sahip olacağını söyledi.

Galaxy-S5-arayuzu-webeyn

Diğer bir yandan, teknolojik cihazlarla ilgili sızıntılarıyla tanınan @evleaks, Twitter hesabı üzerinden Galaxy S5 arayüzü ile ilgili ekran görüntüleri paylaştı. Paylaştığı görüntülerle birlikte @evleaks, Galaxy S5′te Samsung’un geliştirmekte olduğu yeni bir arayüzü kullanacağını belirtti.

Hakkında Fatih BALKAN

2004 yılında kurulan PlatinMarket'in kurucu ortağı. Gerçek genç girişimci. 12 yıldır e-ticaret yazılımları üreten PlatinMarket'te Genel Müdürlük görevini yapmaktadır.

Öneri

Tesla Motors Tüm Patentlerini Kullanıma Açıyor.

Tesla Motors’un CEO’su Elon Musk, (rakipleri de dâhil) isteyen herkesin Tesla’nın elektrikli motor teknolojisini kullanabileceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir