Çarşamba , Kasım 13 2019
Anasayfa / DİĞER / Gelecek Nasıl Olacak? Mutlaka İzlemelisiniz

Gelecek Nasıl Olacak? Mutlaka İzlemelisiniz

Dünyadaki en iyi ekranlardan bazılarının tasarımcı olarak imzasını atmış olan Samsung, araba pencerelerinde kahve fincanlarına kadar her şeyin üzerinde bu müthiş ekranlarından olacağı bir dünya hayal ediyor.

samsung-display-concept-video-alarm-clock-2

Yayınlanan video da bu konseptin neye benzeyeceği üzerine.

Video, “Internet of Things” (Nesnelerin İnterneti) adı verilen teknoloji endüstrisindeki insanların her gün kullandığımız eşyaları internete bağlamakla ilgili konuşmaları sevdiği konsepte değiniyor. Günümüz için fazla “Jetgiller” havası veriyor olabilir; ama evimizdeki gereçleri internete bağlayabilmek için geliştirmeler yapan SmartThings, Nest gibi firmalar var.

Samsung, her şeyin hatta mutfakta kullandığınız kesme tahtasının bile size alakalı bilgiyi gösterebilecek bir ekranının olacağı bir dünya görüyor. Şu an için belki üst düzey; ama çoğusu da o kadar uzakta değil.

Hakkında Fatih BALKAN

2004 yılında kurulan PlatinMarket'in kurucu ortağı. Gerçek genç girişimci. 12 yıldır e-ticaret yazılımları üreten PlatinMarket'te Genel Müdürlük görevini yapmaktadır.

Öneri

Google & PlatinMarket E-Ticaret’te Başarı Semineri

PlatinMarket ve Google Türkiye işbirliği ile  PlatinMarket e-ticaret sistemi kullanıcılarına ücretsiz olarak E-Ticaret’te Başarı Semineri verildi. Seminer Tekfen towerda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir