Çarşamba , Kasım 13 2019
Anasayfa / DONANIM / Galaxy S5 tanıtım sayfası Almanya’da ortaya çıktı

Galaxy S5 tanıtım sayfası Almanya’da ortaya çıktı

Galaxy S5’in ayak sesleri iyiden iyiye duyulmaya başladı.

Şu an mobil dünya dikkatini tamamen Samsung Galaxy S5’e vermiş durumda. Oldukça kısa bir süre sonra tanıtılması beklenen Galaxy S5’inson olarak su geçirmez olabileceği iddia edilmişti. Şimdi ise Almanoperatör O2, Galaxy S5 için özel bir tanıtım sayfası hazırladı. O2Galaxy S5 için özel bir sayfa hazırlayan ilk operatör oldu.

O2’nin bu sayfasında Galaxy S5 ile alakalı daha fazla bilgi ya da haber öğrenmek isteyenler için özel bir kayıt bölümübile bulunuyor. Ayrıca Alman operatörGalaxy S5’in Şubat ayının sonuna doğru tanıtılacağını belirtiyor. Zaten büyük bir sürpriz olmazsa Galaxy S5’in 24 Şubat’ta başlayacak olan MWC 2014 fuarında tanıtılması bekleniyor.

Ne yazık ki O2, Galaxy S5 hakkında daha fazla bilgi vermemiş. Ancak özellikle Galaxy S5 tanıtıldıktan sonra birçok operatör Galaxy S5 için özel sayfalara yer verecektir.

Hakkında Fatih BALKAN

2004 yılında kurulan PlatinMarket'in kurucu ortağı. Gerçek genç girişimci. 12 yıldır e-ticaret yazılımları üreten PlatinMarket'te Genel Müdürlük görevini yapmaktadır.

Öneri

Tesla Motors Tüm Patentlerini Kullanıma Açıyor.

Tesla Motors’un CEO’su Elon Musk, (rakipleri de dâhil) isteyen herkesin Tesla’nın elektrikli motor teknolojisini kullanabileceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir