Pazartesi , Mayıs 21 2018
Home / E-TİCARET / Dijital Pazarlamanın Önemi Etkinliğimiz Gerçekleşti.

Dijital Pazarlamanın Önemi Etkinliğimiz Gerçekleşti.

Bölgedeki ilk ve tek Google partner olan PlatinBOX’ın düzenlediği 13 Aralık 2016 tarihinde saat 14:00 ile 17:30 arasında Çorlu Divan hotelde gerçekleşen “Dijital Pazarlamanın Önemi” konulu seminer yoğun ilgi ve katılım gördü.


Google Türkiye Kanal Yönetimi Bölüm Başkanı Şebnem Erzan Dijital Dünyada Yerinizi Alın konulu sunumu ile dijitalleşen birçok alışkanlığımızı ve değişen davranış biçimlerimizin pazarlamaya olan etkilerini vurguladı.

Sonrasında sahneye çıkan Google Adwords Ürün Danışmanı S.Devrim Ekmekçi Dijital fırsatları ve bölgemizdeki firmalara sağlayacağı faydaları güzel bir sunum ile gerçekleştirdi.

Son olarak PlatinBOX Genel Müdürü Fatih Balkan 10 yılı aşkın bir süredir Google Adwords kullandıklarını ve bu çalışmalar ile yakaladıkları başarıları örnekleri ile anlattı.

Fatih Balkan

Sonrasında gerçekleştirilen kokteyl ile Google ve PlatinBOX yetkilileri soruları olan firma yetkilileri ile görüşerek işbirliği ve çalışma imkanlarını değerlendirdiler.

Fatih BALKAN
Fatih BALKAN
Fatih BALKAN
Fatih BALKAN

About Fatih BALKAN

2004 yılında kurulan PlatinMarket'in kurucu ortağı. Gerçek genç girişimci. 12 yıldır e-ticaret yazılımları üreten PlatinMarket'te Genel Müdürlük görevini yapmaktadır.

Öneri

E-Ticaret İşinizi Google İle Büyütün Semineri Gerçekleştirdik.

E-ticaret İşinizi Google ile Büyütün 13 Nisan Cuma günü PlatinMarket müşterilerine özel gerçekleştirdiğimiz  Tüketici ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.